Antalieptėje sudegė 4-as namas panaikinus gaisrinę 2013-12-02
Lapkričio 26 naktį (iš pirmadienio į antradienį) sudegė ūkininkės Zitos Laurinaitienės gyvenamasis namas (kampinis namas Taikos gatvėje), kurio didelis sklypas aptvertas metaline tvora. Iš gražaus, išpuoselėto Alytaus gamybos surenkamojo namo liko tik mūrinės sienos ir apanglėję karkaso dalys. Gaisras prasidėjo pastogėje, todėl gyventojai jį pajuto pavėluotai. Pradžioje jie bandė gęsinti gaisrą savo jėgomis, bet įsisiautėjusios liepsnos nepavyko užgęsinti rankinėmis priemonėmis.
Nuoširdžiai užjaučiame Z.Laurinaitienės šeimą, kuri patyrė tokį baisų įvykį.

Gal pirmasis gaisrą pastebėjo už keletos namų gyvenantis Romualdas Baniulis. Jis  paskambino (2 val. 19 min.) tel. Nr. 112 į Bendrosios pagalbos centrą. Pirmoji gaisrinė iš Daugailių atvažiavo už 22 min. Tačiau vienos mašinos buvo per mažai. Deja, kitos gaisrinės iš Zarasų rajono atvažiavo labai pavėluotai (apytiksliai už 40 min.), kai jau visas namas liepsnojo.

Daugelis Antalieptės gyventojų yra įsitikinę, kad tokių baisių gaisrų miestelyje nebūtų, jeigu veiktų gaisrinė. Deja, niekas nepaisė 443 antalieptėnų prašymo   nenaikinti nenaikinti n  n  nenaikinti gaisrinės:
http://www.antaliepteskb.lt/read.php?nid=34 
Gaisro auka- V. Keršanskas.

Antrojo gaisro miestelio centre aprašymas:
http://www.antaliepteskb.lt/read.php?nid=50 
Tą kartą taip pat žuvo žmogus (A. Sabarauskas)

Trečiojo gaisro neaprašėme. Antalieptės pakrašty (Guntulių km) sudegė namas, kurį buvo nusipirkę nepažįstami miestiečiai.

Štai dabar - jau ketvirtas sudegęs namas! Dėkui Dievui - šį kartą be žmonių aukų.

Akivaizdu, kad gaisrinių pertvarkos reforma Lietuvoje yra neapgalvota, nevykusi.
Negalima taupyti lėšas žmonių gyvybės ar jų turto sąskaita!

                                                                              Jonas G. Punys, tinklalapio administratorius

Antalieptė 2010