Dievo nurodymai straipsnio eilutėmis 2014-04-09
Pamokantis straipsnis, pasirodęs prieš Antalieptės kaimo bendruomenės visuotinį susirinkimą.
 

„Išgyventi vis sunkiau ir sunkiau todėl, kad mes vienas kitam nebepadedame, vienas kito nebeužjaučiame“, - įsitikinusi DELFI skaitytoja Ona iš Grigiškių.

Buhalterės nuomone, už tai, kad nebeturime tikrų bendruomenių, tikrosios kaimynystės ir solidarumo, kiekvienas susimokame grynais.

„Anksčiau juk taip nebuvo. Kad ir per paprasčiausias laidotuves – padėti palaidoti žmogų laikyta geru darbu. Mirus kaimynui ateidavo vyrai ir nemokamai iškasdavo duobę. Susirinkdavo gražiai giedančios kaimo moterys ir visą naktį nemokamai giedodavo prie karsto. Dabar iš to padarytas didžiulis verslas“, - apgailestavo etnografija besidominti grigiškietė.

Ji pati dar prisimena laikus, kai mirus neturtingam žmogui artimieji ir kaimynai patys susinešdavo maisto. „O dabar nebėra tokio užjautimo. Gal todėl daugėja žmonių, kuriems labai sunku gyventi“, - mano moteris.http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/buhaltere-ona-kaip-musu-abejinguma-verslininkai-paverte-dideliais-pelnais.d?id=64482880#ixzz2yKY90rVFAntalieptė 2010