Antalieptės mokyklos 150-ųjų metinių paminėjimas vyks spalio 3 d. 2015-09-18
Antalieptės kraštiečio, rašytojo, kraštotyrininko Vytauto Indrašiaus iniciatyva yra planuojama paminėti Antalieptės mokyklos įkūrimo 150 m. jubiliejų. Prie šios iniciatyvos prisideda mokytojos Valerija Bertašienė, Danutė Rubliauskienė ir kt.

Zarasų krašto spaudoje jau pasirodė keletas straipsnių apie Antalieptės mokyklos mokytojus. Prisegame čia V. Indrašiaus papildytą straipsnį apie mokytoją Juliją Vepštienę. Straipsnio nuotraukos pateikiamos šio tinklalapio GALERIJOJE.

Antalieptėnai dėkingi "Zarasų krašto" redaktoriui Valdui Šerėnui už jautrų straipsnį, kurį jis parašė, pamatęs gėles ant negyvos mokyklos laiptų, ir paskelbė 2015 m. rugsėjo 15 d. numeryje 71 (9545). Žr. prisegtą straipsnio kopiją.

Mokytoja Danutė Rubliauskienė tarytum paaiškina gėlių ant negyvos mokyklos laiptų padėjimo aplinkybes. Žr. jos straipsnio "Kitokia šventė", paskelbto "Zarasų krašte" rugsėjo 18 d., kopiją, kurią čia taip pat prisegame.

                    KVIETIMAS į mokyklos 150-ųjų metinių paminėjimą

Mielieji,

visus visus maloniai kviečiame į Antalieptės mokyklos 150-ųjų metinių paminėjimo šventę, kuri vyks šių metų spalio mėnesio 3 d.

Renkamės iki 11 valandos Antalieptėje prie mokyklos. Ateikime prie buvusios mokslo ir žinių šventovės su prisiminimais ir nuotraukomis iš mokymosi ar mokytojavimo laikų, su kukliais suvenyrais mokytojui ar suolo draugei/ draugui.

Į kelionmaišį įsidėkime sumuštinį sau ir kaimynui prie pietų stalo.             

                                                                       Šventės organizatoriai
                                                                       Tel. pasiteirauti: 8 678 77158

Dokumentai:
Mokytoja_J_Vepstiene(2).doc
Kitokia_svente.pdf
Geles_negyvai_mokyklai2.pdf

Antalieptė 2010