Mūsų Mykolas prie Visų Šventųjų 2015-12-31
     Neseniai (2015 m. vėlyvą rudenį) poetas ir dailininkas- fotografas Dainius Dirgėla buvo surengęs Dusetų kultūros centro Dailės galerijoje savo foto darbų parodą. Tarp daugelio įdomių fotografijų buvo eksponuojamas ciklas "Visi Šventieji". Šį ciklą maestro Dainius padarė šiemet, kai kun. kan. Stanislovas Krumpliauskas šventė 70-metį ir Dailės galerijoje surengė savo paveikslų kolekcijos parodą. Kun. Stanislovą pasveikinti buvo nuvažiavusi Antalieptės parapijos delegacija. Jos narių tarpe buvo ir Mykolas Piurko.
     Kūrybingas fotografas Dainius užfiksavo susimąsčiusį ir kiek liūdnoką Mykolą tarp Visų Šventųjų.

     Kai buvau maestro Dainiaus Dirgėlos parodos atidaryme, pamačiau Mykolo įdomią nuotrauką. Informavau Mykolą apie tai. Jis vėliau nuvyko į parodą, susisiekė su jos autoriumi ir padėkojo. Jam maestro Dainius padovanojo sumažintą fotografijos kopiją, o mano prašymu atsiuntė skaitmeninę kopiją, kurią pamatysite šio teksto pabaigoje.

     Beje, iš man pažįstamų tarp Visų Šventųjų buvo įamžintas ir kun. Stanislovas, o taip pat Normantė Ribokaitė. Jeigu jie norėtų, ir maestro Dainius atsiųstų nuotraukų skaitmenines kopijas, su malonumu patalpinčiau jas šio teksto pabaigoje.

     Lai ši naujiena būna Mykolo ir visų antalieptiškiu papildomu pasveikinimu laikui einant iš senųjų į Naujuosius 2016 metus.

Pagarbiai
                                             Tinklalapio administratorius Jonas Gediminas Punys
Antalieptė 2010